درخشش دختران لرستان در مسابقات دوومیدانی کشور بی‌سابقه بود

درخشش دختران لرستان در مسابقات دوومیدانی کشور بی‌سابقه بود

 از نتایج تیمی دختران لرستان در مسابقات قهرمانی جوانان کشور ابراز رضایت کرد و اظهار داشت: مسابقات قهرمانی کشور در رده دختران در تاریخ ۱۷ و ۱۸ تیرماه در خرم‌آباد به پایان رسید و خدا را شاکریم تیم دختران لرستان با یک طلا در رشته پرتاب دیسک و یک مدال خوب برنز در رشته پرش ارتفاع در جایگاه هفتم تیمی قرار گرفت که در حوزه بانوان لرستان بی سابقه بوده است.

وی گفت: مسابقات دختران قهرمانی کشور بسیار عالی برگزار شد به نحوی که ۳ رکورد ملی در خرم‌آباد جابه جا و باعث خوشحالی افراد شرکت کننده و مسئولان برگزار کننده شد.

رئیس هیئت دوومیدانی لرستان با اشاره به برگزاری رسمی مسابقات قهرمانی پسر کشور در رده سنی جوانان از امروز بیان کرد: این مسابقات از ۲۰ تیرماه شروع و تا ۲۱ تیر ماه ادامه خواهد یافت و امیدواریم در بحث پسران رکورد‌های بیشتری ثبت شود.

سپهوند از استقبال خیلی خوب استان‌ها در این مسابقات خبر داد و گفت: تمامی استان‌ها با تمام افراد شرکت کرده‌اند و ما شرایط میزبانی خیلی خوبی را مهیا کرده‌ایم.

وی خاطر نشان کرد: از لحاظ زیرساخت‌ها، تمام لوازم تخصصی در برگزاری این مسابقات به کار گرفته شده تا شرایط مسابقه عالی برگزار شود و یک اتفاق خوب اینکه یک زمین تخصصی پرتاب‌ها در خرم‌آباد وجود دارد که در کشور کم نظیر است.

رئیس هیئت دوومیدانی لرستان افزود: امیدواریم که مردم در روز‌های پنجشنبه ۲۰ تیرماه و جمعه ۲۱ تیر ماه برای تماشای مسابقات جذاب نوجوانان قهرمانی کشور که در استادیوم تختی خرم آباد برگزار می‌شود، استقبال و این مسابقات را تماشا کنند.